Dispozice našeho apartmánového domu

Představení apartmánů

Macocha

Apartmán Macocha vám nabídne celkem 3 plnohodnotná lůžka, malou kuchyňku, pěkné posezení s výhledem na lesy a v pozadí obec Sloup a koupelnu s oddělenou toaletou. Propast Macocha, jejíž jméno apartmán nese, se nachází jen několik minut cesty daleko.

Punkevní jeskyně

Tento apartmán je jedním z největších, které vám nabízíme k dispozici. Může se pyšnit prostornou ložnicí s pěti plnohodnotnými lůžky, kuchyňským koutem, obývacím pokojem, v němž je pohovka, kterou lze rozložit na plnohodnotné lůžko s kvalitní matrací. Celkem tak apartmán ubytuje až sedm osob. K Punkevní jeskyním se z něj dostanete buď příjemnou vycházkou suchým žlebem, nebo za pár minut autem přes Ostrov U Macochy.

Sloupsko-Šošůvské jeskyně

Krásný prostorný apartmán, který si vás získá v momentě, kdy do něj vstoupíte. Obrovská okna vám poskytnou výlet na okouzlující přírodu Moravského krasu a naši zahradu, která do okolí dokonale zapadá. Samotný apartmán má oddělený prostor na spaní v horním patře, kuchyňku, rozkládací pohovku (která poskytuje plnohodnotné lůžko s kvalitní matrací), posezení v křeslech u obrovských oken a samozřejmě koupelnu s toaletou. Sloupsko-Šošůvské jeskyně jsou zcela bez přehánění co by kamenem dohodil – vzdušnou čarou přibližně 20 metrů.

Balcarka

Apartmán Balcarka hravě pohostí až čtyři osoby. Najdete v něm také kuchyňku s jídelnou, kde můžete příjemně posnídat s výhledem na Moravský kras. Součástí je samozřejmě také koupelna s toaletou. Jeskyni Balcarka můžete navštívit v nedalekém Ostrově u Macochy. Je známá především krásně nasvícenou čarodějnicí.

Výpustek

Tento apartmány je (jako) stvořený pro páry – nabízí manželskou postel, kuchyňský kout a především krásnou koupelnu s rohovou vanou, v níž se dokonale relaxuje s výhledem na přírodu. Jeskyně Výpustek se nachází možná trošku odděleně od ostatních – poblíž obce Křtiny, ve které nicméně najdete nádherný barokní chrám.

Kateřinská jeskyně

V apartmánu s dokonalým výhledem na přírodu díky obrovským oknům na vás čeká až pět lůžek (3 standardní a 2 po rozložení kvalitní pohovky s plnohodnotnou matrací), kuchyňský kout, příjemné posezení a obecně velmi prostorné ubytování. Součástí je samozřejmě také koupelna s toaletou. Kateřinskou jeskyni můžete najít nedaleko Punkevních jeskyní, několik minut jízdy autem nebo jako cíl příjemné vycházky suchým žlebem.